Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

olesnahasici

21.2.2015- Hasičský ples

320 fotek 21.2.2015 - zobrazení
Dne 21. 2. 2015 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů již druhý Hasičský ples. O hudební doprovod se postarala kapela Kastelán jako v minulém roce. Nechyběla bohatá tombola, kde hlavní cenou byl vyhlídkový let letadlem nad Olešnou. Hasiči si připravili i soutěž v motání požární hadice. Výkony zúčastněných byly velmi vyrovnané. Na vítěze klání čekala zasloužená odměna. Vrcholem večera bylo půlnoční překvapení, které bylo pro velký úspěch předvedeno hned dvakrát. A bylo odměněno velkým potleskem. Odvážní hasiči se předvedli ve slušivých plavkách a koupacích čepicích jako aquabely.

Za SDH Olešná Aneta Šuttová

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron